PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32323}
6,8 3 011
ocen
6,8 10 1 3011
Paulie gadający ptak
powrót do forum filmu Paulie - gadający ptak

Cudowny film

ocenił(a) film na 10

Doceniam trud który był włożony w ten film. Zastanówcie się ile musiało być przy nim pracy.
Doceniam też że z pozoru banalny pomysł na film, został tak świetnie zrealizowany.
Najbardziej jednak urzekło mnie to ze za każdym razem oglądając ten film, wzruszam się. :)

ocenił(a) film na 10
szybki1244

Zgadzam się z tobą.Wydawałoby się, że to film dla dzieciaków (gadający ptak itd.), ale wcale tak nie jest. Mam do niego sentyment i nie raz przy nim płakałam :)

ocenił(a) film na 8
madz009

jakim CUDEm ten film ma tak niską ocenę?!
film wart obejrzenia

ocenił(a) film na 8
emotks

Taki, że dużo ludzi jak np. szybki, nie wiem czemu nie ocenia filmu, choć mu się b.podobał. Też uważam, że jest piękny i wzruszający a papuga-Paulie jest po prostu niemożliwa :) Poza tym również darzę dużym sentymentem ten film, ponieważ jest to jeden z filmów mojego dzieciństwa, którego miałam jeszcze kiedyś jeszcze na kasecie;)

ocenił(a) film na 8
uwieziona

O tak! Też jest to film mojego dzieciństwa Często oglądałąm go razem z moją papugą Kacprem .(już zdechł ;() Zawsze na końcu się wzruszałam .Dziś przypadkiem włączyłam tvn7 a tam Paulie! czywiście musiałam zostawić i po raz kolejny oberzeć! Tym razem z moją drugą papugą Polly (która wygląda prawie jak Paulie :D)

użytkownik usunięty
szybki1244

Tak.. Film mojego dzieciństwa, no prawie xD

ocenił(a) film na 7
szybki1244

warty obejrzenia w każdym wieku. :) na przyjemne, familijne popołudnie

ocenił(a) film na 8
szybki1244

Matko płakałam jak bóbr na tym filmie. Obejrzałam raz i jakoś więcej nie mogę, takie papuzie serduszko, uroczy, naprawdę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones