PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38887}

Pamiętnik

The Notebook
8,0 377 295
ocen
8,0 10 1 377295
6,2 26
ocen krytyków
Pamiętnik
powrót do forum filmu Pamiętnik

i średnia ponad 8 za harlequinowskie romansidło z Hollywood napisane przez tandeciarza Sparksa. Ależ wy kobitki jesteście płytkie.

dany_s

Pierwsze pytanie czy obejrzałeś chociażby film, po drugie jeżeli sądzisz że wysoko oceniają tylko kobiety to jesteś w dużym błędzie .

buterfly

Ależ oczywiście że faceci też oceniają ten film jakby myśleli inną częścią ciała niż głowa (i niekoniecznie mam na myśli serce). Tylko bądźmy szczerzy, po pierwsze, to ogromna mniejszość oceniających, a po drugie, gdyby wziąć pod uwagę tylko noty samcze to film miałby ocenę w granicach szóstki. Ciągle zawyżone, ale bardziej racjonalne.

dany_s

Nie wiem czym ty oceniasz ja zdecydowanie sercem - I mnie ta historia wzruszyła natomiast naprawdę współczuję ludziom którzy oceniają produkcję po okładce .

buterfly

Nie o Pamiętniku, ale innym filmie na podstawie Sparksa (domyślam się że każdy bez wyjątku wywoływał by u mnie podobne wymiotne odruchy, spokojnie można podciągnąć do tego tematu):
https://www.youtube.com/watch?v=weoxt8zotqk

dany_s

Oglądałem ''Pamiętnik'' dobrych kilkanaście razy i żadna scena nie wywoła u mnie odruchów wymiotnych, natomiast wzruszenie i owszem i tego oczekuje właśnie od melodramatu .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones