PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38887}

Pamiętnik

The Notebook
8,0 377 270
ocen
8,0 10 1 377270
6,2 26
ocen krytyków
Pamiętnik
powrót do forum filmu Pamiętnik

Cytaty

ocenił(a) film na 10

Witam jak ktoś zna fajne cytaty z filmu proszę o ich wypisanie

kakarotto9

Była ucieleśnieniem moich marzeń. Dzięki niej stałem się tym, kim jestem, a trzymanie jej w ramionach wydawało się bardziej naturalne niż bicie serca.

*

Jesteś odpowiedzią na każdą modlitwę, jaką zanosiłem. Jesteś pieśnią, marzeniem i szeptem. Sam nie pojmuję, jakim cudem tyle czasu bez ciebie wytrzymałem.

*

Rozstanie boli tak bardzo dlatego, że nasze dusze stanowią jedno. Może zawsze tak było i może na zawsze tak pozostanie. Może przed tym wcieleniem żyliśmy po tysiąc razy i w każdym życiu siebie odnajdowaliśmy. I może za każdym razem z tego samego powodu nas rozdzielano. Co oznaczałoby, że dzisiejsze pożegnanie równa się pożegnaniu sprzed dziesięciu tysięcy lat i stanowi preludium przyszłego pożegnania.

*

Pamiętam każdą wspólnie spędzoną chwilę. A w każdej było coś wspaniałego. Nie potrafię wybrać żadnej z nich i powiedzieć: ta znaczyła więcej niż pozostałe.

*

I to uczucie przemieniło go na zawsze. Prawdziwa miłość potrafi to zrobić z człowiekiem, a jego miłość była prawdziwa.

*

Człowiek zupełnie nie wie, kiedy tonie, która kropla wody wyznacza mu koniec.

coquette93

w sumie bardziej z ksiazki jak z filmu, ale rownie piekne:)

użytkownik usunięty
coquette93

"przerobię twoją mamuśkę na kalesony dla kury"

ten mi podpadł pod gust, gdyż mam na imię Gustaw.

Narka, odczłowieczony motłochu ;o

"odezwał się człowieczony niemotłoch z polski"
za to ten jest moim ulubionym.
pozdrawiam gustaw ;x

ocenił(a) film na 10
coquette93

Ten akurat jest z książki ale jest świetny:

- Nie jestem wyjątkowy, co do tego nie mam wątpliwości. Jestem zwyczajnym człowiekiem o zwyczajnych myślach i wiodłem zwyczajne życie. Nikt nie postawił pomnika ku mej czci, a moje imię szybko pójdzie w zapomnienie, lecz kochałem - całym sercem i duszą - a to moim zdaniem wystarczająco dużo.

A w filmie było sporo fajnych dialogów np:

- Noah chodź! Spójrz na nie!
- Co ty robisz?
- Czy myślisz że w innym życiu mogłam być ptakiem?
- Co masz na myśli?
- Reinkarnację.
- Nie wiem.
- Ja myślę, że mogłam być. Powiedz że jestem ptakiem.
- Nie, nie rób tego!
- Powiedz że jestem ptakiem!
- Przestań!
- Powiedz!
- Jesteś ptakiem.
- A teraz powiedz, że ty też jesteś ptakiem.
- Jeśli ty nim jesteś to i ja też.


Kuba_76

W 10000000000% zgadzam się z Kuba_76

halfblood_princess

z książki -,,kiedy człowiek pierwszy raz sie zakochuje, jego życie nieodwracalnie sie zmienia i choćby nie wiedzieć jak sie próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie''
z filmu- ''Kiedy patrzysz na mnie widzisz ja...''
,, Nie bedzie łatwo, bedzie naprawde ciężko.Będziemy nad tym pracować co dziennie.Ale będe to robił bo chce Ciebie.
Chce Ciebie całej, z całego serca , na zawsze.Możesz coś dla mnie zrobic?Wyobraż sobie swoje życie.za 30 lat. za 40.Jak wyglada?Jesli z tym facetem to idz!''

,, Mam trzy wyjścia.Pierwsze-mogę go zastrzelić.Drugie-mogę mu dołożyć.Albo trzecie-mogę Cie zostawić w spokoju.Ale
wszystkie są do niczego.Bo widzisz.. żadna z tych opcji nie zwraca mi Ciebie.A pomimo wszystko kocham Ciebie.

Jest ich jeszcze wiecej ale te sa moje ulubione :D

youarenotalone18

Witaj, a może znasz lub pamiętasz te słowa które w filmie pamiętnik , mówi do niej że musimy razem nauczyć się miłości?, będę bardzo wdzięczna za napisanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones